petektemizliği.jpg


Kombi Tamiri hizmeti sunuyoruz. Hemen arayın, Kombi Tamiri için size hemen destek sunalım. Kaliteli işçilik ve ekonomik Kombi Tamiri hizmeti için, bizi mutlaka arayın, size hemen Kombi Tamiri hizmeti sunalım..

Yıldız Teknik Kombi ve Klima Servisi
0542 502 13 73


SIKÇA SORULAN SORULAR

Kombi Tamiri hizmetini hemen sunuyor musunuz?

Evet; Kombi Tamiri hizmetimiz için acil ve hızlı destek sunuyoruz. Kombi Tamiri için bizi arayabilirsiniz. Kombi Tamiri için size ekonomik ve kaliteli hizmeti, hemen sunuyoruz. 0542 502 13 73

Kombi Tamiri ihtiyacım var, size nasıl ulaşabilirim?

Kombi Tamiri Telefon Numaramız 0542 502 13 73'dür. Kombi Tamiri için hemen bizi arayabilirsiniz.

Kombi Tamiri olarak her marka kombinize 1 yıl garantili orjinal yedek parça ile hizmet vermekteyiz. Yıldız Teknik Servis olarak, yıllar boyunca kazandığımız tecrübemizle arızalanan her marka kombinizin tamirini uygun fiyatlarla yaparak sizi mutlu etmeyi hedeflemekteyiz.

Anlaşmalı müşterilerimizin periyodik bakımını üstlenerek en ufak problemde uzman ekibimizle yanlarında bulunuyoruz. Kombi tamirinde en önemli hususlardan biride kaliteli parçalar kullanmaktır. Kombi tamiri önemli bir konu olduğundan güvenmediğiniz kişi veya kurumlara kombinizi asla emanet etmeyiniz. Kombi tamiri hizmeti veren firmanın yaygın bakım ağına sahip olduğuna ve ürünlerine garanti verdiğine emin olunuz. Yıldız Teknik Servis, kombi tamir ürünlerine ve işçiliğine 1 yıl garanti vermektedir.

Eğer ki kombinizin tamiri sağlam ve güvenilir yapılırsa uzun zamanlar sıkıntısız kullanırsınız. Kombinizde arıza göstergesi yanıyorsa öncelikle reset tuşuna belli bir süre basılı tutmalısınız. Çeşitli marka kombilerin tamiri tarafımızca yapılmaktadır. Tamir işlerinden hoşlanmıyorsanız ve size zor geliyorsa biz sizin için buradayız. Kombinizin tamire ihtiyaç duymamasını istiyorsanız bunun için önemli bir konuda kombinizin bakımıdır. Zamanında bakımı olmuş kombiler bozulmaz bu yüzden de tamire ihitiyaç duymıyacaktır. Kombinizi korumak ve tamir etmek için her zaman bilinçli bir ekibe ihtiyacınız vardır. İstanbulun bir çok yerine yedek parça ve garanti hizmetimiz vardır. Yıldız Teknik Servis, kombi tamir hizmetleri için her zaman sizin yanınızda sizi asla yarı yolda bırakmaz. Sizin mutluluğunuz bizimde mutluluğumuz ve başarımızdır. Siz değerli müşterilerimiz mutlu oldukça biz de işimizde başarlı oluruz.

Kombi ile ilgili bir önemli konuda peteklerdir. Eğer peteklerinizin bakımını da zamanında yaparsanız kombiniz tamire ihtiyaç duymaz. Kombide basınç seviyesi önemlidir basınç seviyesi sürekli 1-2 arasında olmak zorundadır. Buna hem can güvenliğiniz için hemde verim alabilmek için dikkat etmelisiniz. Eğerki basınç düzeyi düşükse kombinizin altında bulunan vanayı çevirerek basıncı ayarlamalısınız ve daha sonra peteklerinizden fazla havayı almak zorundasınız. Kombiniz için önemli bir konu da kombi içindeki dolanan sudur. Bu suyun kireç oranı düşük olmalıdır ki kombinizin ömrü kısalmasın. Eğer böyle bir durmla karşılaşırsanız hemen bize ulaşın özel sıvılarımızla bu dertten sizi kurtaralım. Yıldız Teknik Servis olarak her zaman sizin yanınızdayız.